WhatsApp

Teknik Destek

Destek ve özel ürünler
hakkında bilgi almak için bizlerle iletişime geçiniz.

Hakkımızda

Hakkımızda

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutup, performansı yüksek, evrensel kalite ve standartta ürünler ve hizmet sunmayı hedefleyen firmamız, hızla değişen ve gelişen talepleri, en doğru, en kısa sürede karşılamayı amaçlamaktadır. Firmamızı konusunda uzman kadrosu, sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeyi, çevreye saygılı ve çevreyi koruyucu çalışmaları, dinamik ve yenilikçi bir anlayışla sergilemektedir.


Doğal taşların kopyalanmasıyla elde edilen dekoratif taş, tuğla ve paneller mekanlarınıza hızlı ve kaliteli bir değişim sağlamanıza yardımcı olur. Üretim aşamasında kullanılan birinci sınıf kalitedeki hammadde sayesinde Mar Stone dış etkenlere karşı dayanıklı ürünler sunmaktadır. Zengin renk, doku ve envanter çeşitliliğine sahip olan Mar Stone, iç ve dış mekan yüzeylerinize güven, kalite ve estetiği getirmektedir.


Yapı çeşitlerinin gelişimiyle farklılaşan ve gelişen duvar malzemelerimiz ile özel tasarımlarımızdan oluşturulan koleksiyonumuz sayesinde geçmiş zamanın farklı noktalarını duvarlarınızda yaşatabileceksiniz. Geçmişteki dokuları günümüzün teknolojisiyle ve ince el işçiliğiyle harmanlayan Mar Stone kalite, hız ve profesyonel farkını mekanlarınıza uygulamanın en pratik yolunu sizlere sağlamaktadır.


Uzun yıllar keyifle duvarlarınızı süsleyecek olan ürünlerimizde kullandığımız kaliteli hammadde ve boyalar sayesinde mekanlarınızdaki değişim ilk günkü gibi kalacaktır. Ekonomik, kolay temizlenebilen, ve uzun ömürlü kullanımıyla en gözde dekoratif ürünlerden biri olan doğal taşlar; günümüzde de en popüler dekoratif ürünler arasındadır. İç ve dış mekan yüzeylerinde sorunsuz kullanılabilecek olan Mar Stone ürünleri dış etkenlere karşı dayanıklı yapılarıyla mekanlarınızda kaliteyi koruyacaktır.


Zengin koleksiyonu ile Mar Stone birbirinden farklı doku ve renk seçenekleriyle bir çok ayrı tarza hitap etmektedir. Konsept projelerin uygulanmasına yardımcı olan dekoratif taş-tuğla ve paneller ile mimari uygulamalara büyük kolaylık sağlamaktadır.Tasarım çizgisiyle sürekli kendisini yenileyen ürünlerimiz için çalışmalarımız durmadan devam etmektedir. Gerek koleksiyonumuz, gerekse üretim tekniklerimiz için en doğru ve uygun yöntemle çalışmaktyız. Çalışma alanlarımız;

Kampanya ve duyurularımızdan haberdar olmak için kaydolun E-BÜLTEN